ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר


  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר   ניקוי בריכות

   לפני שהומצאו רובוטים מיוחדים אשר מנקים בריכות שחייה, התחזוקה לא הייתה פשוטה ובעל בריכת השחייה, היה נאלץ להזמין צוות תחזוקה מיוחד על מנת שיבצע עבורו את פעולת ניקוי בריכות ביתיות. היום פני הדברים השתנו, ומאוד קל לתחזק בריכות שחייה באופן עצמאי. יוצאים לשוק רובוטים משוכללים שתפקידם הוא לבצע ניקוי בריכות שחייה ללא צורך בעבודה מאומצת מצד בעל בריכת השחייה. מלבד החדרת חומרי חיטוי לבריכה, ניקוי והחלפת הפילטרים, הדבר החשוב ביותר שישמור על ניקיון הבריכה ואף יחסוך לכם בהחלפת פילטרים לעתים תכופות, הוא רובוט איכותי שינקה עבורכם את הבריכה באופן יסודי. לרובוט מברשות מסתובבות הכוללות גם את ספוג הפלא, מה שמנקה את הבריכה באופן מקצועי ויסודי מבלי להזיק לה. תוכלו למצוא רובוטים משוכללים חשמליים ועל סוללה ב R4POOL, החברה המובילה למוצרי ניקיון בריכות ביתיות ומוצרים נלווים נוספים.

   כנסו לצפייה בכל הרובוטים שלנו

   הקץ לניקוי בריכות שחייה ידני ומתיש

   לפני שאנשים שיש בבעלותם בריכת שחייה ביתית שמעו על רובוט שתפקידו הוא ניקוי בריכות, הם היו מנקים בעצמם את בריכת השחייה, והעבודה הייתה לא קלה במיוחד אם מדובר בבריכת חייה גדולה. היום ניתן כבר להפסיק לעבוד קשה ולרכוש רובוט לניקוי בריכות שחייה, אשר יתאים לסוג, לגודל ולשאר נתוני הבריכה. למשל, ישנם רובוטים שמתאימים לאריחי פסיפס, לאריחי קרמיקה, פיברגלס, לבטון או לבריכות מסוג אינטקס. יש סוגי רובוטים שמנקים גם את קרקעית הבריכה וגם את קירות הבריכה, כך שיש לבחור את הרובוט המתאים בהתאם לצרכים האישיים של כל בעל בריכה.

   ניקוי בריכת השחייה הביתית – כבר לא סיפור גדול

   היום ניקוי הבריכה הביתית היא כבר לא נראה סיפור גדול או מורכב. למעשה, הרובוט המיועד לניקוי בריכת השחייה שלך עושה את כל העבודה. יש להקפיד לנקות את הבריכה בעזרת הרובוט לעתים תכופות, על מנת לשמור על בריאותכם. יש המקפידים מדי יום לנקות את בריכת השחייה שלהם, כדי לבצע ניקיון ולהגיע לרמת היגיינה מקסימלית. כמו כן, יש לקבל הוראות ממשווקי בריכות השחייה והציוד הנלווה, כמו למשל איזה חומר חיטוי וכמה ממנו יש לשים בבריכת השחייה, לפי גודלה. מומלץ כמובן לבחור משווק מוכר ובעל ותק רב, מה שיקנה לכם ביטחון וראש שקט לכל מה שקשור לתחזוקה וניקוי הבריכה. אחת מהחברות הידועות לציוד מקיף לבריכות שחייה היא חברת  4POOL, הקיימת שנים והיא אחת מהמובילות בתחום ציוד מקיף לבריכות השחייה בכל הגדלים והסוגים.

   ניקוי בריכות עם הרובוטים של R4POOL

   ניקוי בריכה ביתית קטנה

   מים בבריכת שחייה ביתית, יכולים להפוך לעכורים בגלל תחזוקה לא נכונה או הזנחת הניקיון. מי הבריכה מזוהמים יכולים להפוך לבעיות בריאותיות בקרב המתרחצים, ולגרום לבעיות כמו זיהומי מעיים או זיהום בדרכי הנשימה. כאשר אתם מבחינים במים עכורים, יש להתחיל עם ניקוי בריכה ביתית קטנה שלכם. תתחילו עם הסרת כיסוי הבריכה- מומלץ לחשוף את מי הבריכה לאור השמש, מה שיסייע בחיטוי טבעי לקטילת חיידקים ובקטריות. יש להסיר את הירוקת, שהיא למעשה אצות שנמצאות בקרקעית הבריכה באמצעות רובוט מיוחד לניקוי הבריכה, או שואב חשמלי מיוחד שאף הוא מסייע בניקוי בריכת השחייה. שווה לבדוק לגבי סוגים שונים של רובוטים, היות וישנם גדלים מסוימים של רובוטים שמתאימים לגדלים וסוגים שונים של בריכות שחייה ביתיות. בררו אילו מהרובוטים הם המומלצים ביותר וכן, בררו לגבי המחירים שלהם בקרב כמה משווקים המתמחים בשיווק של ציוד היקפי לבריכות שחייה ביתיות, כמו R4POOL.

   ניקוי בריכה ביתית קטנה – מה השלבים לביצוע?

   יש להשתמש בפילטר המובנה של הבריכה- יש להפעיל אותו לפחות 3 שעות ביום. צריך לנקות את הפילטר משיער או כל לכלוך אחר, לפחות פעמיים בשבוע. לאחר מכן, צריך להוסיף חומרי חיטוי ולהסיר את כל הצעצועים והאביזרים שנמצא בבריכה, על מנת לחטא אותה ולקטול את החיידקים והבקטריות שנמצאים במים. יש להסיר באמצעות רשת המיועדת למטרת ניקוי בריכה ביתית קטנה, את כל הלכלוך שצף למעלה. שימו לב כי השימוש במשאבת המים בבריכה מסייעת אף היא, יחד עם הפילטרים בבריכה לנקות היטב את המים, אך יש לדאוג גם לניקוי הפילטרים והמשאבה עצמה. ישנן משאבות העשויות פלסטיק שהם קטנות יותר מהסטנדרט ומתאימות לבריכות ביתיות קטנות.

    ייעוץ ותחזוקה נכונה של בריכה ביתית קטנה

   ייעוץ, הוא תמיד צעד חשוב, אשר יסייע לכם גם לשמור על הבריכה הביתית שלכם נקיה וכן גם יעזור לשמירה על בריאות המתרחצים. פניה לחברה מוכרת כמו חברת R4POOL, הקיימת שנים בתחום, תסייע לכם לבחור בפתרונות הנכונים לניקוי בריכת השחייה שלכם. לחברה, שהיא אחת מהמובילות בתחום, קיים ציוד מקיף ומשלים לניקיון בריכות שחייה בכל הגדלים והסוגים. החברה משווקת ציוד ורובוטים גם לבריכות  שחייה ביתיות כגון אינטקס, פסיפס וקרמיקה.

   רובוט לבריכה ביתי - ניקיון מועיל לבריאות שלנו

    ניקוי בריכות ביתיות

   לפני שהומצאו רובוטים מיוחדים אשר מנקים בריכות שחייה, התחזוקה לא הייתה פשוטה ובעל בריכת השחייה, היה נאלץ להזמין צוות תחזוקה מיוחד על מנת שיבצע עבורו את פעולת ניקוי בריכות ביתיות. היום פני הדברים השתנו, ומאוד קל לתחזק בריכות שחייה באופן עצמאי. יוצאים לשוק רובוטים משוכללים שתפקידם הוא לנקות בריכות שחייה ללא צורך בעבודה מאומצת מצד בעל בריכת השחייה. מלבד החדרת חומרי חיטוי לבריכה, ניקוי והחלפת הפילטרים, הדבר החשוב ביותר שישמור על ניקיון הבריכה ואף יחסוך לכם בהחלפת פילטרים לעתים תכופות, הוא רובוט איכותי שינקה עבורכם את הבריכה באופן יסודי. לרובוט מברשות מסתובבות הכוללות גם את ספוג הפלא, מה שמנקה את הבריכה באופן מקצועי ויסודי מבלי להזיק לה. תוכלו למצוא רובוטים משוכללים חשמליים ועל סוללה ב R4POOL, החברה המובילה למוצרי ניקיון בריכות ביתיות ומוצרים נלווים נוספים.

   הקץ לניקוי ידני של בריכות ביתיות

   לפני שאנשים שיש בבעלותם בריכת שחייה ביתית שמעו על רובוט שתפקידו הוא ניקוי בריכות ביתיות, הם היו מנקים בעצמם את בריכת השחייה, והעבודה הייתה לא קלה במיוחד אם מדובר בבריכת שחייה גדולה. היום ניתן כבר להפסיק לעבוד קשה ולרכוש רובוט לניקוי בריכות שחייה, אשר יתאים לסוג, לגודל ולשאר נתוני הבריכה. למשל, ישנם רובוטים שמתאימים לאריחי פסיפס, לאריחי קרמיקה, פיברגלס, לבטון או לבריכות מסוג אינטקס. יש סוגי רובוטים שמנקים גם את קרקעית הבריכה וגם את קירות הבריכה, כך שיש לבחור את הרובוט המתאים בהתאם לצרכים האישיים של כל בעל בריכה.

    ניקוי בריכות שחייה ביתיות –  כבר לא סיפור גדול

   היום ניקוי הבריכה הביתית היא כבר לא נראה סיפור גדול או מורכב. למעשה, הרובוט המיועד לניקוי בריכת השחייה שלך עושה את כל העבודה. יש להקפיד לנקות את הבריכה בעזרת הרובוט לעתים תכופות, על מנת לשמור על בריאותכם. יש המקפידים מדי יום לנקות את בריכת השחייה שלהם, כדי לבצע ניקיון ולהגיע לרמת היגיינה מקסימלית. כמו כן, יש לקבל הוראות ממשווקי בריכות השחייה והציוד הנלווה, כמו למשל איזה חומר חיטוי וכמה ממנו יש לשים בבריכת השחייה, לפי גודלה. מומלץ כמובן לבחור משווק מוכר ובעל ותק רב, מה שיקנה לכם ביטחון וראש שקט לכל מה שקשור לתחזוקה וניקוי הבריכה. אחת מהחברות הידועות לציוד מקיף לבריכות שחייה היא חברת R4POOL, הקיימת שנים והיא אחת מהמובילות בתחום ציוד מקיף לבריכות השחייה בכל הגדלים והסוגים.

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   כנסו לחנות Online
   בניית אתר חנות וירטואלית בניית אתר חנות וירטואלית